Pilot Nice FLO2R-S

NICE NICE

NICE FLO2R-S

Nowy produkt

Pilot 2-kanałowy NICE FLO2R-S Powiększ

Pilot 2-kanałowy Nice FLO2R-S

Więcej szczegółów

83,00 zł

brutto

Sterowanie radiowe Flor z kodem dynamicznie zmiennym o częstotliwości 433.92 MHz, 4.5 miliarda kombinacji.

 Sterowanie Flor: zasięg od 100 m do 200 m z anteną ABFKIT/ABF w terenie otwartym. Czarna obudowa i granatowe przyciski to cecha rozpoznawcza.

Bezpieczeństwo użytkowania: Kod dynamicznie zmienny daje wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania, kod niemożliwy do skopiowania.

Programator BUPC do systemu Flor i Bio umożliwia: dodanie, kasowanie, sprawdzenie kodu pojedynczego pilota, kopiowanie pamięci radioodbiornika, założenie specjalnego hasła blokującego pamięć.

Używając komputera PC możesz: zdefiniować osobiste notatki do każdego kodu (przypisać imię, nazwisko, itp.), zrobić kopię zapasową pamięci, wczytać dodatkowe kody pilotów, wydrukować kody pilotów zawarte w pamięci radioodbiornika.

Programator SMU umożliwia: łatwe wgrywanie kodów pilotów, szybkie odszukiwanie pozycji pilota w pamięci, kasowanie pojedynczego kodu pilota, kopiowanie zawartości pamięci z jednego radioodbiornika do drugiego. 

Współpracuje z radioodbiornikami: 

  • OXI
  • SMXI
  • SMXIS
  • OX2
  • SMX2
  • SMX2R.

Zasilanie12 V
Ilość kanałów2
Częstotliwość pracy Mhz433,92 Mhz
Zasięg działania50-150 m
Rodzaj koduKod zmienny
Akceptuj

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Politykę prywatności naszego sklepu znajdziesz tu