Pilot PIC310 samouczący Wiśniowski 310MHz

ELDRIM ELDRIM

PIC310

Nowy produkt

Pilot PIC310 samouczący Wiśniowski 310MHz Powiększ

Pilot PIC310 samouczący Wiśniowski 310MHz

Więcej szczegółów

66,00 zł

brutto

ORYGINALNY Pilot PIC310 samouczący PYTHON Wiśniowski 310MHz

Pilot PIC310 samouczący PYTHON WIŚNIOWSKI

 

Dane techniczne:

  • Częstotliwość nośna: 310MHz
  • Moc nadawcza: 0,1mW
  • Zasilanie bateryjne: typ 23A alkaliczna 12V
  • Producent: Wiśniowski
  • Rodzaj kodowania :stały

 

Piloty samo uczące wykorzystują stały kod zgodny ze standardem Python. Pracują na częstotliwości 310 MHz. Dodatkową cecha tego produktu jest możliwość programowania (powielania) kodu innego pilota drogą radiową (bez potrzeby demontażu).

Procedura uczenia jest identyczna dla wszystkich pilotów zgodnych ze standardem PYTHON, jedyną różnicą jest miejsce zbliżenia oryginalnego pilota do pilota PIC310. Związane jest to miejscem umieszczenia anteny nadawczej przez producenta oryginalnego pilota. Antena nadawczo- odbiorcza w PIC310 znajduje się przy prawej krawędzi patrząc od góry (widoczne przyciski) i łańcuszkiem skierowanym do siebie. Należy pamiętać aby bateria w PIC310 jak i w oryginalnym pilocie którego chcemy powielić miała odpowiednie napięcie, w razie problemów z nauką najlepiej wymienić ją na nową (niski poziom napięcia baterii w PIC310 sygnalizowany jest poprzez wolniejsze miganie diody LED)

Pilot może współpracować z pilotami firmy Wiśniowski kolor niebieski z logiem Wiśniowski lub z czarnym pilotem z żółtymi przyciskami z napisem PHYTON. 

Sterowniki ES1.

ZasilanieBATERIA TYP 23A 12V
Ilość kanałów2
Częstotliwość pracy Mhz310 Mhz
Zasięg działania50-150 m
Rodzaj koduKod stały
Akceptuj

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Politykę prywatności naszego sklepu znajdziesz tu