Pilot Came SPACE SP2 blue

CAME CAME

SPACE SP2 BLUE

Nowy produkt

Pilot Came SPACE 2 (niebieski) Powiększ

Pilot 2-kanałowy SPACE SP2 firmy CAME

Więcej szczegółów

40,00 zł

brutto

Prezentowany pilot działa w systemie kodowania dynamicznie zmiennego Keeloq. Aby mógł współpracować z napędem i otwierać bramę, koniecznie jest jego zaprogramowanie. Praktycznie w każdym przypadku programowanie takiego pilota wymaga dostępu do odbiornika radiowego, znajdującego się w zamkniętej obudowie centrali sterującej lub w jej pobliżu.

Współpraca z odbiornikami radiowymi:

  • Pilot współpracuje z wszystkimi automatami firmy CAME oraz HOME które pracują na częstotliwości 433,92 MHz, kod zmienny. Pilot jest w nowej niebieskiej obudowie która zastępuje takie same piloty w szarej obudowie.

Pilot nie współpracuje z pilotami CAME TOP

UWAGA: jeżeli za pomocą zakupionego u nas pilota zamierzacie Państwo obsługiwać napęd bramy osiedlowej, wymagany jest dostęp do radioodbiornika, który dodatkowo może być zabezpieczony kodem dostępu. Bez znajomości kodu nie jest możliwe programowanie pilota, radzimy więc skontaktować się z administracją osiedla w celu dokupienia pilota działającego z napędem bramy osiedlowej.

Waga 22 g
Zasilanie BATERIA TYP 23A 12V
Zakres temperatur pracy ( °C) -20ºC do + 70ºC
Ilość kanałów 2
Częstotliwość pracy Mhz 433,92 Mhz
Zasięg działania 50-150 m
Rodzaj kodu Kod zmienny
Akceptuj

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Politykę prywatności naszego sklepu znajdziesz tu