Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Mogą Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Formularz jest dostępny tutaj

Produkt należy odesłać na adres sklepu :

BRAMET.PL
ul.Marecka 24
05-220 Zielonka

Kupujący zwraca towar na swój koszt odpowiednio go zabezpieczając na czas wysyłki. Warunkiem realizacji zwrotu jest odesłanie na swój koszt towaru oraz dołączenie oryginalnego dokumentu sprzedaży (paragon bądź faktura).

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy w przypadku zawarcia umowy konsumenckiej (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas). Zwrotu płatności dokonamy do 14 dni od daty otrzymania zwrotu, przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wskażą Państwo inne rozwiązanie.

Wymiana

W przypadku wymiany klient zobowiązany jest do wpłaty na nasze konto kwoty za koszt ponownej wysyłki oraz ewentualnej różnicy w cenie towaru. Jeśli nowy towar jest tańszy odejmujemy od kosztu wysyłki różnicę. Ewentualną nadpłatę zwracamy na konto. W przypadku wymiany w formularzu bądź mejlowo prosimy o dokładne podanie nazwy towaru na który chcą go Państwo wymienić.

Poniżej możesz pobrać gotowy formularz zwrotu towaru:

Formularz zwrotu wersja PDF pobierz


Akceptuj

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Politykę prywatności naszego sklepu znajdziesz tu